Kontakt

CENTRUM EGZAMINACYJNE telc RZESZÓW

ul. Sucharskiego 2
35-225 Rzeszów
e-mail: telc@wsiz.rzeszow.pl
tel.: +48 17 866 11 29
tel.: +48 17 866 11 95
fax: +48 17 866 11 70

dr Roman Wisz
Dyrektor Centrum telc Rzeszów
rwisz@wsiz.rzeszow.pl
Judyta Czech-Bocheńska
Koordynator ds. Szkoleń i Egz. telc
jczech@wsiz.rzeszow.pl
Bernadeta Majda
Koordynator biura telc Rzeszów
bmajda@wsiz.rzeszow.pl
Beata Byra
Referent ds. Finansowych
bbyra@wsiz.rzeszow.pl
Magdalena Motyl
Trener szkoleń językowych telc
mmotyl@wsiz.rzeszow.pl
Aleksandra Czyżowska
Trener szkoleń językowych telc
aczyzowska@wsiz.rzeszow.pl
Alicja Mazurkiewicz
Trener szkoleń językowych telc
amazurkiewicz@wsiz.rzeszow.pl

Imię i nazwisko:

E-mail:

Wybierz adresata:

Temat:

Treść wiadomości: